Alarko servis

Kavacık Alarko Servisi

Kavacık Alarko Servisi

alarko-kombi-klima

Alarko Kavacık Servisi 7/24

7/24 Her türlü model Alarko kombinin bakım ve onarımını yapan firmamız sahip olduğu imkanlar doğrultusunda en iyi olma yolunda ilerlemektedir. Kurumsal bir firma olarak her türlü parça sağlama gücüne de sahip olmanın yanında alanında yetkin kişilerden kurulu ekiplerimiz her zaman için hizmet sunmaktadır. Kombi arızalarına ekonomik çözüm önerileri getiren firmamızla iletişime geçilmesi yeterlidir. Aynı gün içinde yönlendirilen teknik ekibimiz her türlü incelemeyi yapmaktadır. Alarko kombilerin yılık olarak yapılması gereken bakımlarının yaptırılmamasından dolayı ortaya çıkan birçok arıza bulunmaktadır. Başta iç temizliğinden kaynaklanan arızalar olmak üzere birçoğu itibariyle parça değişimi de gerekebilmektedir.online-servis

Kavacık Alarko Kombi Arızaları

Acil Kavacık Kombi Servisi

Kavacık Alarko Petek Temizleme

Son derece kaliteli bir hizmet sunan firmamız alanında profesyonel Kavacık Alarko servisi açısından en uzman kadrolar ve kişilerle çalışmaktadır. Kombinin bakım işlemlerinde titiz bir çalışma yapıldığı gibi, makul fiyatlarla parça değişimi de sağlanabilmektedir. Bununla birlikte yapılacak arıza giderici işlemlerle aynı sorunun tekrar ortaya çıkmasının da önüne geçilmektedir. Bu kapsamda her türlü arızanın giderilmesi mümkün olduğu gibi, parçalar kontrol edilmekte ve kombinin çalışma düzenine bakılmaktadır. İstenilen basınçlarda olup olmaması büyük önem taşımaktadır.

Uzman ekibimiz tarafından son derece kusursuz bir şekilde yapılan kombi bakım servisi işlemleri sonrasında çok daha yüksek performanslı bir çalışma ortaya çıkmaktadır. Bunun yanı sıra, kombinin ömrü de uzamış olmaktadır. Yoğuşmalı veya bacalı kombilerde yapılacak işlemlerin farklı olmasına rağmen Kavacık Alarko servisi firmamız tarafından en iyi şekilde bakım ve onarımlar kısa süre içinde yapılmaktadır.