Alarko servis

Alarko klima servisi

Alarko Klima Servisi

alarko-klima-servisi

Dilediğiniz zaman arayabileceğiniz adreste sizlerle ilgilenecek olan uzman deneyimli olan alarko klima servisi personellerinin tümü uzman, işinin ehli ve tecrübe sahibi elemanlardan oluşmaktadır. Artık alarko klimalarınızı güvenli ellere emanet ediniz ve klimalarınızın bakımını zamanında yaptırınız.Alarko klima servisi olarak klima gaz dolumu,alarko klima bakımı ve 1 yıl garantili klima yedek parça ile hizmetinizde.

Klima montajı hem zor hemde bazen maliyetli olabilmektedir. Klimanızın montajını işi bilen montaj elemanlarına yaptırmanız klimanızın daha sağlıklı çalışmasına sebeb olur. Klimalar bakımı yapılmadığında yaz ayları bizi serinletmekten ve kış aylarında ısıtmaktan ziyade bizler için çok tehlikelide olabilir.online-servis

Klima bakımı yapılmayan, filitreleri temizlenmeyen klimalar patlamalara, gaz sızıntılarına sebeb olmaktadır. Senede bir kerede olsa klimanıza düzenli bakım yaptırmanız, gaz basıncını ölçtürmeniz, eğer eksik gazınız varsa tamamlatmanız hatta klima gazınızı boşalttırıp yeniden doldurtmanız gerekmektedir.

Klimalarda aynı kombi sistemleri gibi bir elektronik ana kart vasıtası ile çalışmaktadır. Zaman zaman bu elektronik klima ana kartları voltajların sık sık kesilmesinden, nem rutubet ve güneşe maruz kalmasından dolayı arızalanabilmektedir. Klima ana kartı tamiri yapıyor sizlere tamir edilen her ana kart ve yedek parça değişiminde bir yıl garanti veriyoruz.