Alarko servis

Alarko hidrofor servisi

Alarko Hidrofor Servisi

alarko-hidrofor-servisi

Zamanla kullanmadığınız alarko hidrofor sistemleriniz arıza yaptığı zaman bizimle irtibata geçerek alarko hidroforlarınızı emin ellerde yeniletin.Hidrofor arıza durumunda hemen teknik alarko servisi ile irtibata geçmelisiniz.Hidroforlarınızı emin ellerde yeniletin susuz kalmayın ilk aldığınız gün ki gibi çalışmaya başlasın. Sizler için daima hizmetinde olarak hasarlı ürünlerinizin emin ellerde yenilenecektir.

Siteler, fabrikalar ve şebeke suyunun yetişemediği mekanlarda kullanılan alarko hidrofor sistemleri sizlere su ihtiyacınızı yeterli seviyede tutmak için aşırı basınçla çalışmaktadırlar. İçindeki suyun sıkışmasını sağlayan ve dönen hidrofor fan grupları zamanla aşırı ısınmadan dolayı veyahut susuz çalışmasından kaynaklı parçalanabilirler.

Her alarko hidroforun yanında denge tankı dediğimiz içinde mebran yani lastik bir balon bulunan ek üniteyide verilir ve monte edilir. Bu hidrofor denge tankları hidroforun gönderdiği suyu sıkıştırarak aşırı basınç ile sizlere performansı düşmeden ulaştırır. Ne yazıkki uzun kullanımlardan sonra aşırı basınca maruz kalan denge tankı ya tamamen delinip patlamakta yada içinde mebran yırtılıp özelliğini kaybetmektedir.

Alarko hidrofor servisi olarak alarko hidroforlarınızın mebran değişimi, denge tankı tamiri veya değişim montajı, hidroforlarınızın yanan motorlarının bobinaj sarımı, eski hidroforunuzun sökülüm yerine yenisinin montajınıda yapmaktayız. Bunun yanında kazan sürkilasyon pompalarınıda tamir etmekteyiz. Yaptığımız her işlem bir yıl firmamıızn garantisi altındadır.